O nas

ewitamina –to pomysł, który zrodził się z pasji odkrywania naturalnej medycyny. To uzupełnienie mojej praktyki naturoterapii i przestrzeń, w której będę się z Wami dzielić wyselekcjonowaną wiedzą i sprawdzonymi produktami, które w fazie dysharmonii ciała pozwolą na powrót do zdrowia.

Witamina znaczy życie –i każdemu bez wyjątku są one potrzebne do poprawnego funkcjonowania. Z kolei witamina e, to witamina młodości i długiego życia. W dobie przetworzonej żywności i wzmożonej intensywności chorób cywilizacyjnych niezbędne jest naturalne wsparcie dla organizmu. I chociaż idealnie jest zrównoważyć organizm pełnowartościowym i zróżnicowanym pokarmem, często nie jest to tak szybkie i proste jak się wydaje.

Na stronie znajdziecie ciekawe wpisy i wybrane specjalnie dla Was produkty, do których postaram się zawsze dołączyć swój wewnętrzny komentarz. Jeśli czegoś Wam tutaj zabraknie –dajcie znać –a jeśli sami dotarliście do fantastycznej wiedzy lub produktów o wspaniałych właściwościach –to również liczę na to, że się ze mną podzielicie i razem stworzymy coś wspaniałego!

Informacje zamieszczone na stronie internetowej nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści zamieszczone na stronie internetowej nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

Regeneracja