Beech – buk czerwony

03 lipca 2019 Monika Żeleźnik Zdrowie

Buk jest pięknym i wyniosłym drzewem o szarej korze, a jego esencja pozwala przywrócić harmonię i zgodę ze światem.

Osoby z charakterem buka z natury są bardzo tolerancyjne, posiadają wybitne umiejętności dopasowania się i przewodnictwa. Potrafią porozumieć się z każdym, a w przypadku konfliktowych sytuacji dyplomację i chęć ugody przedkładają ponad wszystko. To osoby wyrozumiałe, zarówno dla innych ludzi np. upierdliwi sąsiedzi, jak i dla samego siebie, przez akceptacje swoich słabości i negatywnych emocji. Kiedy jednak sytuacji tych jest za dużo i nawarstwiają się w błyskawicznym tempie, dochodzi do rozstrojenia łagodnego i tolerancyjnego charakteru buka. Wśród takich osób często pojawia się syndrom sztucznej i fałszywej tolerancji z bezprecedensowym wytykaniem błędów i niedociągnięć innych ludzi.

Chcąc pozostać w swojej wyższości, uczą się perfekcyjnego wyszukiwania błędów u pozostałych osób, tak żeby to ich, nikt nie zaatakował. Krytyka i marudzenie pojawiają się na pierwszym planie. Niechęć i agresja mogą być skierowane tylko na zewnątrz bez krytyki własnej lub odwrotnie, może to prowadzić do nieustannej autokrytyki, np. krytykowanie innych wywołuje poczucie winy i autokrytykę –nie powinienem tak robić, mówić itp.

SPIS:

  1. cos
  2. drugie cos

Jeśli masz problem z alergią, artretyzmem, chronicznymi bólami, czy chorobami płuc, zastanów się, czy nie potrzebujesz kilka kropli buka dla zrównoważenia tolerancji względem siebie i innych. Bądź zdrowo wyrozumiały, ale nie bezkrytyczny dla tych, którzy chcą Ci wejść na głowę.

Esencja świetnie się nada dla dzieci, które nieustannie marudzą i ciężko je uspokoić.

Dodaj komentarz

Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Twój komentarz wyświetli się zaraz po tym, jak moderator go zatwierdzi.
Dziękujemy i zapraszamy do dyskusji!

12 sierpnia 2019

Omega 3 6 9 dla twojego zdrowia

Kwasy omega 3-6-9 korzystnie wpływają na funkcjonowanie całego organizmu, jednak należy zachować ich prawidłowe proporcje i zwrócić uwagę na ich przyswajalność....

18 grudnia 2019

4 sposoby na wsparcie wątroby, czyli jak wspomóc układ pokarmowy na Święta

Maraton Świąteczno-Sylwestrowy, nie tylko wiąże się z prezentami i czasem spędzonym w gronie rodzinnym. To niestety dla wielu osób problem z trawieniem, wzdęcia...

03 lipca 2019

Nawadniaj się nie tylko wodą!

Za oknami tropiki, ale bez względu na to, czy w domu, czy w pracy – pamiętaj o nawadnianiu! Odpowiednie dobranie składników będzie też sprzyjało detoksykacji ci...

Informacje zamieszczone na stronie internetowej nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści zamieszczone na stronie internetowej nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

Regeneracja