Nawadniaj się nie tylko wodą!

03 lipca 2019 Monika Żeleźnik Zdrowie

Za oknami tropiki, ale bez względu na to, czy w domu, czy w pracy – pamiętaj o nawadnianiu! Odpowiednie dobranie składników będzie też sprzyjało detoksykacji ciała.

Co pić?

  • Woda z truskawkami/jagodami, rozmarynem i limonką –sezon na jagody otwarty, a dodanie do nich rozmarynu korzystnie wpływa na metabolizm, który nie tylko pozwoli na intensywny detoks, ale również wspomoże spalanie zbędnych kilogramów.
  • Ogórki, limonka i mięta zalane wodą z kostkami lodu i możecie się cieszyć wspaniałym nawodnieniem i efektem utraty masy ciała –brzmi dobrze?
  • Mrożona herbata biała lub zielona –kombinacje składników dowodne, chociaż warto pamiętać o mięcie, limonce i owocach sezonowych.

Myślę, że absolutnym hitem nawadniania w tym okresie są lekko schłodzone owoce –czereśnie, truskawki, arbuzy, a biorąc pod uwagę, że ze względu na temperaturę na zewnątrz nie chcę się jeść, to może warto pomyśleć o ziołowo-owocowym detoksie?

Co wy na to?

A czym wy się lubicie nawadniać? Dajcie znać!

Dodaj komentarz

Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Twój komentarz wyświetli się zaraz po tym, jak moderator go zatwierdzi.
Dziękujemy i zapraszamy do dyskusji!

30 października 2019

8 adaptogenów dla wzmocnienia organizmu i podniesienia odporności!

Jeśli rano ledwo wstajesz z łóżka, ciągle jesteś zmęczony, osłabiony, łapiesz infekcje, źle śpisz i ogólnie „masz dość”, to znaczy, że czas sięgnąć po adaptogen...

03 lipca 2019

Dziurawiec - Hypericum perforatum – lek na 92 choroby!

Dziurawiec w lecznictwie był opisywany już przez Hipokratesa, czy później przez Paracelsusa i od tamtego momentu, aż do dziś jest uznawany za lek uniwersalny. ...

14 maja 2020

Ewitamina – świętuje swoje pierwsze urodziny!

To już rok, kiedy jesteście z nami - dziękujemy :)...

Informacje zamieszczone na stronie internetowej nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści zamieszczone na stronie internetowej nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

Regeneracja