Ewitamina – świętuje swoje pierwsze urodziny!

14 maja 2020 Monika Żeleźnik Aktualności

To już rok, kiedy jesteście z nami - dziękujemy :)

W najbliższą sobotę tj. 16.05.2020 sklep www.ewitamina.pl świętuje swoje pierwsze urodziny. W związku z tym, chcielibyśmy podziękować za zaufanie oraz wybranie naszej firmy i z tej okazji przygotowaliśmy kilka niespodzianek.

  1. Od godziny 20:00 w piątek 15.05.2020 do godziny 20:00 w niedzielę 17.05.2020 wszystkie zamówienia o wartości powyżej 100zł otrzymają darmową wysyłkę –promocja nie dotyczy zamówień z opcją „za pobraniem”.
  2. Wyprzedajemy w korzystnych cenach ostatnie sztuki produktów firmy Naturelabs, które niestety nie będą już dostępne w sprzedaży na polskim rynku.
  3. A także kilka dodatkowych promocji obejmujących produkty na alergię, boreliozę, a także żywe mumio.

Zapraszamy Was do zakładki promocje i do udziału we wspólnym świętowaniu.

Jeśli podoba się Wam nasz sklep, jesteśmy otwarci na sugestie, a także prośby dotyczące Waszych ulubionych produktów, które chcielibyście kupować właśnie u nas.

Dziękujemy,

Zespół Ewitamina

Dodaj komentarz

Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Twój komentarz wyświetli się zaraz po tym, jak moderator go zatwierdzi.
Dziękujemy i zapraszamy do dyskusji!

18 grudnia 2019

4 sposoby na wsparcie wątroby, czyli jak wspomóc układ pokarmowy na Święta

Maraton Świąteczno-Sylwestrowy, nie tylko wiąże się z prezentami i czasem spędzonym w gronie rodzinnym. To niestety dla wielu osób problem z trawieniem, wzdęcia...

03 lipca 2019

Beech – buk czerwony

Buk jest pięknym i wyniosłym drzewem o szarej korze, a jego esencja pozwala przywrócić harmonię i zgodę ze światem....

21 kwietnia 2020

Mniszek lekarski (Taraxacum officinale) na wsparcie odporności, wątroby i odchudzania

Mniszek lekarski to wspaniały surowiec zielarski, znany od dawna pod wieloma nazwami, takimi jak: mniszek pospolity, dmuchawiec, mlecz, męska stałość, lwi ząb, ...

Informacje zamieszczone na stronie internetowej nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści zamieszczone na stronie internetowej nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

Regeneracja