Ewitamina – świętuje swoje pierwsze urodziny!

14 maja 2020 Monika Żeleźnik Aktualności

To już rok, kiedy jesteście z nami - dziękujemy :)

W najbliższą sobotę tj. 16.05.2020 sklep www.ewitamina.pl świętuje swoje pierwsze urodziny. W związku z tym, chcielibyśmy podziękować za zaufanie oraz wybranie naszej firmy i z tej okazji przygotowaliśmy kilka niespodzianek.

  1. Od godziny 20:00 w piątek 15.05.2020 do godziny 20:00 w niedzielę 17.05.2020 wszystkie zamówienia o wartości powyżej 100zł otrzymają darmową wysyłkę –promocja nie dotyczy zamówień z opcją „za pobraniem”.
  2. Wyprzedajemy w korzystnych cenach ostatnie sztuki produktów firmy Naturelabs, które niestety nie będą już dostępne w sprzedaży na polskim rynku.
  3. A także kilka dodatkowych promocji obejmujących produkty na alergię, boreliozę, a także żywe mumio.

Zapraszamy Was do zakładki promocje i do udziału we wspólnym świętowaniu.

Jeśli podoba się Wam nasz sklep, jesteśmy otwarci na sugestie, a także prośby dotyczące Waszych ulubionych produktów, które chcielibyście kupować właśnie u nas.

Dziękujemy,

Zespół Ewitamina

Dodaj komentarz

Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Twój komentarz wyświetli się zaraz po tym, jak moderator go zatwierdzi.
Dziękujemy i zapraszamy do dyskusji!

30 października 2019

8 adaptogenów dla wzmocnienia organizmu i podniesienia odporności!

Jeśli rano ledwo wstajesz z łóżka, ciągle jesteś zmęczony, osłabiony, łapiesz infekcje, źle śpisz i ogólnie „masz dość”, to znaczy, że czas sięgnąć po adaptogen...

03 lipca 2019

Dziurawiec - Hypericum perforatum – lek na 92 choroby!

Dziurawiec w lecznictwie był opisywany już przez Hipokratesa, czy później przez Paracelsusa i od tamtego momentu, aż do dziś jest uznawany za lek uniwersalny. ...

03 lipca 2019

Nawadniaj się nie tylko wodą!

Za oknami tropiki, ale bez względu na to, czy w domu, czy w pracy – pamiętaj o nawadnianiu! Odpowiednie dobranie składników będzie też sprzyjało detoksykacji ci...

Informacje zamieszczone na stronie internetowej nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści zamieszczone na stronie internetowej nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

Regeneracja